Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez hogy lehet hogy Vodafone-ná...

Ez hogy lehet hogy Vodafone-nál van ilyen sz.r rendszer?

Figyelt kérdés

Tönkrement a jelenlegi telefonom, és akartam venni újat ma, részletre. Majdnem minden megvolt, csak most újabban Vodafone-nál kérnek munkáltatói igazolást, hogy megvehessem a telefont... És az a baj, hogy egyetemi hallgató vagyok, így nem vagyok főállásban. Viszont Telekomnál meg Telenornál nincs ilyen, ott egyből adják a telefont, míg a Vodafone-nál kb fizethetek jövő februárig a Go Mini csomagomat feleslegesen...

Ez mióta van vagy hogy lehet másképp megoldani? Sajnos nincs annyi keretem, hogy vehessek új telefont teljes összegben.



2021. nov. 23. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Veszel egy olcsóbb telefont, amíg lesz keret a drágábbra, vagy másik szolgáltatónál veszed meg ha van részletfizetés, bár ilyenről nem tudok hogy ezt különösen szeretnék.
2021. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A T-nél is kérnek előleget, nem úgy van az, hogy ingyen megkapod a telefont aztán nem fizeted a részleteket.
2021. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha gyűjtesz és függetlenül veszed meg valahol, akkor jobban jársz, mert olyan drága díjcsomagokkal is értékesíthetik, hogy a hűségidő végén majd többet fizetsz összesen mint amibe a telefon került volna.
2021. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Eleve totál felesleges a szolgáltatótól készüléket venni.

2 év hűségidőt kér cserébe, és még ekkor is 5 vagy max. 10.000 Ft-al lesz olcsóbb, mint függetlenül a mediamarkt-ban, vagy euronics-ben.


2013 óta csak Mediamarktból van telefonom.

2021. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj át a Telekomhoz, mi akadályoz meg benne? Ott kell elkölteni a pénzedet, ahol megbecsült ügyfél vagy. Szerintem.
2021. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bemész a telekomhoz,elmondod hogy egy másik szolgáltatónál vagy és gondod van,olyan szinten kinyalják az ülepedet hogy elélvezel.
2021. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bárhol vehetsz bármit, ezt nem szükséges bejelentened.

Ha pedig nem felelsz meg a feltételeknek, arról senki más nem tehet rajtad kívül.

Ha neked nem jó az olcsóbb, ha neked nem jó az, amit nem előfizetéssel adnak, hanem azt akarod megvenni ami csak előfizetéssel és munkáltatóival kapható, az a te döntésed. Innen nem látjuk hogy mi lenne a szerepünk a kérdésben.

2021. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem a voda szar rendszere. A másik két szolgáltató se ad neked puszira telefont ilyen helyzetben. Sőt, ha bemész a mm-ba vagy akármelyik üzletbe és részletre vennél terméket, ott is ugyanúgy kérni fogják. Pont azért, hogy csóró egyetemistáknak, munkanélküli trógereknek, stb, akik potenciálisabban nem fognak fizetni egy-egy részletet, ne adjanak kölcsönt.

De tényleg borzasztó egyszerű a megoldás. Olyan telót vegyél, amire perpillanat van pénzed.

Hitelbírálat nélkül max a mama-papa bank áll rendelkezésedre.

2021. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Vodafone-nál most minden szar. Használhatatlan a felületük, elérhetetlenek telefonon, személyesen meg várd ki a sorod a semmiért. Vicc kategória lett..
2021. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!