Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy csak akkor...

Miért van az hogy csak akkor kapok meg bizonyos sms-eket ha be van kapcsolva valamilyen internetelérés?

Figyelt kérdés

Ezek az sms-ek máshogy vannak küldve?

Rendes sms-ként kapom meg őket, de csak miután csatlakoztam az internetre.


2021. nov. 25. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Valamilyen kémszoftver van a telón. Sms-nek semmi köze az internethez.
2021. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az üzenetek hossza, az ékezetek és az emoticonok miatt a telefon multimédia üzenetté alakítja? Az előző Samsungom ezt játszotta.
2021. nov. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha iPhone akkot az iMessaget kapod így. Az nem SMS.
2021. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gondom, kb 1 évig hittem azt, hogy gáz van a mobilommal.

Van valami csevegési funkció(legalábbis nekem ezt írjta ki) valószínűleg magától kapcsolta be, mert nem is tudtam, hogy van ilyen, emiatt van az, hogy csak net közelben kapod meg az üziket.

Amikor bemész az üzik közé és beléptél ahol akinek írnál menj a részletekhez. Nekem ott lehetett kikapcsolni ezt a funkciót és átváltott rendes sms írásra.

Remélem érthetően írtam és neked is megoldódik :)

2021. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
monddmámeg milyen telefon!
2021. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem telefon függő nekem mindkét Telekomos telefonom így működik nem tudomm miért de már megszoktam, csak akkor kapom meg az sms-eket ha van internetelérés a telefonon(erre tavaly jöttem rá mert kb 2 hónapig Vodafonos kártyán neteztem aztán mikor átkapcsoltam a Telekomos kártyára megjöttek a két hónappal ezelőtti sms-ek )
2021. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van összefüggés az sms és az internet között. Ukrajnában nagyon drága a net ha itteni telefonnal használom. És ha nem vettem világjegyet és kikapcsoltam a netet akkor nem jött sms. Az okát nem tudom miért.
2021. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!