Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Svájcban működik Vodafone? Ha...

Svájcban működik Vodafone? Ha Svájcba megyek, ott működne Vodafone-os SIM-kártyával a telefon? Adatforgalom?

Figyelt kérdés
Az internetelérés miatt érdekel főleg.

2021. júl. 29. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Hívd az ügyfélszolgálatot.
2021. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Roaming alapon működik, de nagyon drága.

Két éve svájcban elfelejtettem a netet kikapcsolni a mobilomon, és két nap alatt 14ezer forintos számlát csinált nekem, pedig nem neteztem direktben, csak a levelezés és az appok pl googlemap bejelentkezése került sokba.

2021. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
A vodának van svájci leányvállalata, ezért ott is EU-1-es zóna szerinti díjakkal telefonálhatsz és internetezhetsz, mint pl. Némtországban, vagy Franciaországban. A Telenornak és a Telekomnak van 1500Ft/MB-os adatdíja.
2021. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

"Roaming alapon működik,"

Ha kimész az országból, minden roaming.

2021. júl. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vanni van de csak bizonyos előfizetéshez jár. Nézz utána mert marha drága lesz. Egyébként is erősen korlátos lesz.

Nagyon figyelj oda, mert nagyon drága lesz ha elnézed. Internet forgalom mennyisége nem csak a letöltésre vonatkozik hanem feltöltésre. Nem torrentezésre gondolok hanem videó chat, messenger, whatsapp, viber, skype tudom is én még mi. Hálózatra kerülő forgalmat mérik nem csak azt amit letöltesz.


Szerintem a legegyszerűbb hogy bemész az első Salt -ba. Helyi mobilszolgáltató, és veszel egy 10CHF -es feltöltőkártyát. Napi 2CHF ért korlátlan netet ad és a 10CHF pedig az egyenleged.

Lakcím nélkül egy SZIG -el lehet venni, gond nélkül.

Nem az aktiválástól számított 24 óra hanem 00:00 tól 23:59 ig tart egy periódus. Előfordul hogy vacak a térerő, de ez a legolcsóbb megoldás. Teljesen korlátlan a net ennyiért.


Ha nincs Salt a közelben a Sunrise nak is van feltöltő kártyája, ami napi 2,5-3 CHF ért napi full korlátlanságot ad, Svájcon belüli hívás, és internet.

2021. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2021. júl. 31. 09:20
 7/12 anonim válasza:
100%
Megy az, amikor a hugomek voltak kinn nálunk látogatóban ők is Vodafonnal neteztek, van valami csomag, amit ha beaktiválasz, akkor az otthoni díjakkal netezhetsz Svájcban is... kérdezz rá náluk.
2021. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, már hívtuk az ügyfélszolgálatot, a hölgy azt mondta, hogy működik a dolog, de - ha jól értettem - kicsit máshogy van az internet díjszabás.
2021. aug. 7. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

MINDENKI!! Fontos, mert láttam, hogy volt ott pár rossz infó!

Először: Az Európai Unió eltörölte Uniós tagálamokon belül a roaming díjakat, így plusz díjat ezek országokon belül nem számolhat fel.

2021. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Másodszor: Legtöbb esetben a díjcsomagba foglalt tarifa teljesen sosem használható fel külföldön, EU n belül sem.

Harmadszor: Ebben nem nagyon tudunk infót nyújtani mert bármikor változhat ezért a legjobb az lenne, ha a szolgáltató Elérhetőségem egyikén nézed meg.

9-es voltam.

2021. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!