Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha mostani Dominos kártyámat...

Ha mostani Dominos kártyámat megszeretném tartani, de új előfizetéses telót akarok venni, úgy hogy a számom is megmaradjon, akkor hogy lesz a Dominósból előfizetéses SIM-em?

Figyelt kérdés
Lehet hogy baromi hülye kérdés,biztos is,de nem ééértem!!!
2010. szept. 5. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
bent az üzletben megcsinálják, csak mondani kell hogy szeretnél előfizut készülékkel, és a régi számoddal. ha jól tudom lesz pár ezer forintos díja is.
2010. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adnak új SIM kártyát a régi számoddal. A Vodánál nekem ez nem került plussz pénzbe, nem tudom a T-nél, hogyan van.
2010. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyár elején ismerősön vitte át a számát dominósról előfizusra, ő nem vett készüléket de úgy emlékszem kifizettették az új sim kártyát vele
2010. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!