Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni ezt a telefont...

Megéri megvenni ezt a telefont:Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64GB vagy ijen 80 000ft os kategóriába jobbat is lehet venni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked mi a jó vagy jobb?

Mit akarsz egyáltalán, mit keresel? Ha ezt tisztáztad, magad is eldöntheted a kérdést.

2021. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, igaz lassan 1.5 eves, de tokeletes, elegedett vagyok vele.
2021. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
85000ft om van rá olyan telót keresek amin lehet játszogatni meg internetezni filmezni stb és sokáig bírja kb 4-3 évig
2021. nov. 29. 12:05
 4/5 anonim válasza:
Ilyenekről hiába kérdezel, felesleges. Kb ugyan az mint, hogy melyik a jobb autó, motor, bármi a világon. Lesz akinek az a best ami másnak hulladék és nem adna pénzt érte. Neked kell tetszen nem másnak, a többi lényegtelen. Én ár érték arányt szoktam nézni leginkább. Mindig Samsungos voltam, de ugy elszálltak az árak..... aztán szinte minden márkát kipróbáltam, ..art se értek. Kipróbáltam a xiaomit most is ez van... ugyan azt a technikai "tudást" megkaptam majd fele annyiért mint a samu egy adott készülékében... Hibátlanul működik, nagyon jó teljesítmény mellett. Redmi 9 van nekem is, ráadásul nem a pro. Mindent visz, nem lassult be 1 év után sem, és hosszú idő ót ez az első telefonom amit van, hogy csak 3. nap után teszek töltőre. Én abszolút azt merném mondani, hogy rosszul nem jársz vele.
2021. dec. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van és meg vagyok vele nagyon elégedve. Igaz nekem mégcsak idén ősszel lett 1 éves.
2021. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!