Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen középkategóriás telefon...

Milyen középkategóriás telefont ajánlotok maximum 135-140 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Közel 6 éves Samsungomról váltanék és az új telefont is hosszútávra veszem nem 1-2 évre. Elvárások tőlem csakis az 5G támogatás, az NFC támogatás, legalább 128 GB tárhely, Android, és az ujjlenyomat-olvasó. Árukeresőn keresgélve az A52s 5G-t, OnePlus Nord-ot, Nord 2-t, és Nord CE 5G-t találtam amire a tesztekben is jókat mondtak, viszont a Xiaomi telefonokkal nagyon nem vagyok tisztában. Családban van egy Xiaomi ahol elő is jött több szoftvere hiba is ezért is szeretném Xiaomi tulajdonosok véleményét kikérni.


(Lehet velem van a baj, de miért néznek ki a Xiaomi kameraszigetjei ilyen retardáltan? Biztos van akinek bejön de nekem Nord, és a Nord CE egyszerű csíkja sokkal jobban bejön mint ezek a fura elrendezések)



2021. nov. 28. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
A52 ebben a kategoriaban szerintem jo valasztas, nekem az 5G-nelkuli van, es abszolut bevalt.
2021. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Mi 11 lite 5G,realme gt 5G(nem a master edition.) esetleg realme gt neo 2.
2021. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó a Samsung A52s, de a Nord 2 is teljesen rendben van, nekem 8T-m van most, előtte 7Pro-m volt, meg vagyok velük elégedve.
2021. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!