Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonok a legjobbak...

Melyik telefonok a legjobbak manapság 80-100ezer Forintos árban?

Figyelt kérdés

Nekem fontos lenne a super amoled kijelzős készülék és találtam egyet ami jónak tűnik, de mivel nem vagyok otthon a témában ezért kérdem.


[link]


Szóval tudnátok ajánlani ennél jobbat? Én eddig a Samsungokkal mindig meg voltam elégedve ami azt illeti. (Tv, monitor...stb)



2021. nov. 28. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A kamerák egész korrektek, de ugye nem csak a felbontás számít, az akksi jó nagy, de a hardvert nem ismerem, elvileg a Snapdragon 665 környékén van. Mire akarod használni? Játék/fotózás/média tartalom fogyasztása?/ netezés?

Lehet érdemesebb lenne egy használt csúcskategóriás telefon pl S10+/S 10/S 20/ S 20FE/ Note 10 :)

2021. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

G80-as SoC kb. öngyilkosság, meg ne vedd semmi pénzért...

Mondjuk hozzá kéne tenni hogy mivel millió ezer helyen gyártják a Samsung termékeket, a márkahűséget el kéne már felejteni, ez már rég nem arról szól...(Apple talán egyedüli kivétel, mert ott az IOS különbséget jelenthet)


Samsungból ez a minimum:

[link]

Ez nagyon jó kis telefon, tudom ajánlani szívesen, iPhone SE2020-ig bezárólag nincs is komoly ellenfele.

Alatta Redmi 9T.

2021. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasznalt?


En mar a masodik haszunalt Samsung S8+ t nyuvom. Kb ujszeruen vettem 70-80eFt korul. Nagy felbontas, hosszu uzemido... asszem nersekelten vizallo, NFC fizetes. Szerintem a fotok is jok. En szeretem...

Es ennyi penzert ha leesik sem sirok utana...

2021. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Használtat nem szeretnék köszönöm. Azt tudni illik, hogy jelenleg egy Honor 10-est nyűvök(évek óta) ami megfelel az elvárásomnak, kivéve hogy rettentő mód idegesít kint a napfényen a gyenge fényerősségű kijelző(ezért akarok super amoled-et). Ezelőtt pedig csak egy Samsung J5-öm volt, a 2016-os típus, ami azt hiszem szintén super amoled-es volt. Szóval azt hiszem nagy elvárásaim nincsenek egy telefonnal kapcsolatban. :D


Ez az árukeresős ''Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual (SM-A528)'' tényleg elég jónak tűnik, csak kicsit már sok érte részemről az a 130ezer. De majd meggondolom.

2021. nov. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!