Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltődik normálisan...

Miért nem töltődik normálisan a telefonom? (Többi lenne)

Figyelt kérdés
Szóval van egy Samsung Galaxy A41 telefonom meg egy Xiaomi telefonom (redmi) megpróbáltam most este felrakni a samsungomat tölteni először ilyen 10 másodpercig nem érzékelte a töltőt és utána ilyen fél perc után ledobta a telefonomat a töltőről de ugyanakkor a xioamis töltő rendesen tölti igaz fél órával több időbe telik neki de a xioami telefont a Samsung töltő rendesen tölti (többször is bedugtam csak az első alkalommal nem érzékelte) hozzá tenném hogy a samsungos töltőnek az a része ahol van a töltőfej és van körülötte a műanyag az le van törve és utólag raktam vissza ha ez befolyásol valamit

2021. nov. 28. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicseréltem az adaptereket és így gyorsabb a töltés
2021. nov. 28. 22:44
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg hogyha pl telefonozok töltés közben néha akkor is lecsatlakozik de egyből vissza + az adaptercsere után a samsung gyorsan tölt a Xiaomi meg nagyon lassan szóval akkor gondolom az adapterrel van a probléma?
2021. nov. 28. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

"az adaptercsere után a samsung gyorsan tölt a Xiaomi meg nagyon lassan szóval akkor gondolom az adapterrel van a probléma?"

Vagy csak gyenge teljesítményű adapter.

10-15W-nál tuti nem több a Samsung töltője, viszont a Xiaomi lehet gyorstöltő.

2021. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk az A41 nem is tud 15W-nál jobb töltést...
2021. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!