Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom elérni a mobilom...

Hogy tudom elérni a mobilom adatállományát anélkül, hogy a mobilomon bármit is kéne csinálni?

Figyelt kérdés

A Samsung Galaxy A51-em kiesett a kezemből, és ezután a kijelzője láthatatlan és kivehetetlen lett, ettől függetlenül működik, csak nem tudom használni. Például továbbra is rezeg az ébresztő benne, csak nem tudom kikapcsolni.


Mielőtt szervízbe küldeném, le szeretném menteni az adataimat róla. A kábellel a laptopomhoz csatlakoztattam. Meg is jelent a fájlkezelőben az eszközöm, de a meghajtót megnyitva üres látvány fogadott engem.


Eddig mindig a telefonon kellett nekem engedélyeznem a szinkronizálást, de mivel a kijelzőn nem látok semmit, így nem tudom, hogy mit kell nyomni és hol.


Mit tegyek, hogy ne veszítsem el az adataimat a szervíz folyamatában?


2021. nov. 30. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Donor kijelző nélkül sehogy. Ha a kijelzőt nem tudod feloldani, üres mappát fogsz csak látni.


Csak a Samsung hivatalos szervíze törli a készülék tartalmát kijelző csere alkalmával; vidd függetlenhez és jelezd hogy fontos adat van rajta, ne töröljék.

2021. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kijelző nélkül sehogy
2021. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csodák nincsenek, akkor sem ha ügyetlen voltál és kellemetlenül érint a dolog.
2021. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!