Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonról indított...

Mobiltelefonról indított parkolás esetén a telefonszámlán látszik, hogy mikor hol melyik zónában parkoltam? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az SMS-t elküldtem, majd kaptam választ is, hogy elindult a parkolás. Az este folyamán, amikor véget ért a díjfizetés határa kaptam mégegy SMS-t, hogy a parkolás leállt. Az összeg nem feltűnő, szoktam a városban parkolni. Azonban az, hogy hol hány órakor az látszik a számlán? Előre is köszi mindenkinek a választ!

2021. dec. 2. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látszik
2021. dec. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A számlán az lesz rajta, hogy abban az időpontban arra a számra elszámoltak neked egy sms díját.

Az sms tartalma sehol sincs nyilvántartva. Esetleg ha szerencséd van akkor Pintér visszakeresheti neked a Pegazus-ban.

2021. dec. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretősdi?
2021. dec. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
feleséged nézegeti a számlát?
2021. dec. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# illik megnézni, egy hónapban 1X rászánni azt a negyed órát, a szolgáltató nem angyal, simán helytelenül levonnak plusz zsét valamire hónapokig.
2021. dec. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de te tudod, hogy parkoltál, tehát ha rajta van a hely, az nem gond
2021. dec. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"4# illik megnézni, egy hónapban "

Az alkalmazásban ha nem is valósidőben, de aznap látszanak a költségek kategóriákra lebontva. Legalábbis a Telekomnál én látom, hogy ma 33-ért hívtam vezetékest, 60-ért küldtem 5 sms-t, és 256 forintért telefonálgattam mobil irányba, és ezek percre lebontva is lekérdezhetőek, 17 perc hálózaton belül, 77 perc más hálózatba, és a 4 havi giga mobilnetből aminek ma van a fordulónapja, megmaradt 3, mert a melóhelyen van wifi, útközben meg csak a navigációra használom, az meg nem sokat fogyaszt.

2021. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!