Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Média Marktban vásárolt telefon?

Média Marktban vásárolt telefon?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy életemben először a Média Marktban vásároltam egy telefont, kötöttem rá biztosítást is és most be repedt a kijelzője valamint úgy veszem észre a kamera sem fókuszál elég gyorsan kép készítésekor, a képek az első kamerával szintelenebbek és néha azok sem túl élesek. Á kérdés az lenne hogy ha vissza viszem a készüléket (a garancia törésre is érvényes) akkor javítani fogják vagy cserélni? Csak azért kérdezem mert úgy tudom a kijelző a leg drágább a telefonban.. Bár lehet rosszul tudom.. Fólia van rajta amit ott helyben rakta rá nekem mégis betört, a fóliának viszont semmi baja. Köszi a válaszokat (huawei p40 lite)

2021. dec. 3. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Javítani fogják. Az olcsóbb nekik.
2021. dec. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha goldot vagy platinumot kötöttél rá akkor javítani fogják. Nem kell mondani semmit, leesett és kész.
2021. dec. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fólia nem a töréstől véd, hanem a karcolástól.
2021. dec. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lenne még egy kérdésem. Tízen éve a Telekomnál ilyen esetben a javítási időre kaptam csere készüléket itt kapok vagy inkább szerezzek be addig valami átmenetit amég javítják? Mennyi idő alatt készül el? Bocsi az esztelen kérdésekért 1000 éve nem vásároltam már magamnak új készüléket nem tudom mi ilyenkor a teendő 😅
2021. dec. 3. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudjuk milyen biztosításod van és mit fedez.

Ezekre a kérdésekre nem tőlünk fogod megkapni a választ.

A Média sem fogja megmondani neked, ő csak eladja, a biztosítást sem ők működtetik.

Szervizbe küldik, ott bevizsgálják, a véleményt megküldik a biztosító cégnek, és ők döntenek arról, hogyan ítélik meg a helyzetet és szerintük mi illet meg téged a körülményeket figyelembe véve, függetlenül attól hogy te mit gondolsz az egészről.

És ezekről ők tudnak téged tájékoztatni, mi sajnos nem.

De köszönjük a bizalmat.

2021. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!