Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek volt iphone 5C készülék...

Akinek volt iphone 5C készüléke vagy sima 5, mennyit bírt az új korában? Én vennék egyet használtan és új akksit tetetnék bele.

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Ezeket már nem támogatja az Apple, nem fog semmilyen frissítést sem kapni, raádásul ezer éves. Ha van is utángyártott aksi, az is kétes minőségű, plusz simán lehet, hogy már évek óta áll egy raktárban. Nem lesz teljes értékű, már én is próbálkoztam hasonlóval egy régi telefonnál.


Ilyen idős okostelefont nem szabad venni, tök mindegy ki gyártja.

2021. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Apple bu.iként is azt mondom, hogy felesleges pénzkidobás. Elsődleges telefonnak semmiképp.

Ha van fölös pénzed arra, hogy legyen egy ilyened és nézegeted a polcon, akkor ok. De használós telefonnak már nem éri meg, még ingyen sem. Az iOSt sem frissítik már, 10.3.3 az utolsó az 5C-re. Működni működik még vele, de sok nem gyári appnak már nem elég ez a verzió. Nem az a baj, hogy ez vagy az nem működne, hanem nem is lehet letölteni erre a telefonra az appokat.

2021. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!