Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék most...

Új telefont szeretnék most majd venni, mert sikeresen összetörtem a mostanit. Iphone 5-ön gondolkodom, de csak használtan vennék egyet ismerőstől. Megérné a tudásához mérten?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is

2016. febr. 24. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
minek egy divattelefon, vegyél WP-t és nem bánod meg!
2016. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
17%
WP T pláne ne vegyél kalap kaka, iphone sem az igazi androidos a legjobb (sony)
2016. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megy a konkurencia szidás... Aszerint dönts, hogy mi a fontos neked. Ha szeretnél mindent az utolsó pixelig testre szabni, akkor Android. Ha gyorsaságot, stabilitást akarsz, akkor Windows. Ha az adataid legteljesebb védelme a cél, akkor iOS. Ha nem akarod folyton újraindítani fagyás miatt, nem akarsz a lassulás miatt agyalni, akkor ne Android. Ha a legújabb játékok kellenek mindig és nem csipázod a metro style-t, akkor ne Windows. Ha szeretnél néha más telefonról adatot fogadni illetve küldeni, vagy más töltőjével tölteni a telefont, akkor ne iOS. Lehetne még taglalni, de kár lenne. Neked kell tudni mi a fontos számodra. Majd jönnek még páran akik egyiket vagy másikat szidják ☺
2016. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
"Vegyél wp-t, és nem bánod meg..." Haha első, ezen jót nevettem, megvan a hét vicce....ezt szerintem te is viccből írtad csak :D nekem pár hónapig volt wp-m és nagyon megbántam....mind a Droid, mint az iOs messze veri.
2016. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy megérné-e? Lehet, hogy én vakultam meg, de nem látom, mennyit kérne érte az ismerősöd.
2016. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!