Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg, ilyen rossz a töltők...

Tényleg, ilyen rossz a töltők minősége?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az iPhone töltőkábel, 1-2 hónap alatt eltörik, és nem bírja sok ideig.


Szerintetek ez igaz?



2021. dec. 3. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az iPhone 11 próhoz kapott kábel 2 év 2 hónapja használjuk. 2 iPhone és 2 iPad van róla töltve, itt lóg a polc mellett. Ami épp lemerül azt rádugjuk. Semmi baja azon kivül, hogy kicsit megkopott a fehér színe.

Az egyik régi iPadhoz kapott kábel a táskámba van dobva és azzal töltök ha nem itthon vagyok és annak is csak a koszolódás a baja. Pedig csak tényleg be van hányva az apróságok közé. (biciklipumpa is van ott :D)


mindig meglepődök amikor feljön itt egy olyan kérdés, hogy cserélik-e a pár hónapos kábelt, mert tönkrement....

Jellemzően ezek s meghibásodások felhasználói hibára vezethetők vissza szerintem.

100-ból 99 ember nem jól tekeri fel a kábelt, erőlteti és csavarja. Ezért válik el a csatlakozónál a külső burkolat.


így kell csinálni kb ahogy 1 percnél mutogatja a csóka:

https://www.youtube.com/watch?v=OKgqR0e4gcE

Így nem fog kibontás után sem összeugrani és feszülni és nem fog hamar tönkremenni. Csak picit kell odafigyelni a dolgaidra és meghálálják! :)

(ez vonatkozik a vasaló kábelére, a hosszabítóra, a locsolótömlőre, ... is)

2021. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!