Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen rossz minőségű,...

Miért ilyen rossz minőségű, kevés megapixeles képeket tudunk csak készíteni a Samsung A70-essel?

Figyelt kérdés
Páromnak van meg ez a telója és nagyon mérges lettem amint megnéztük egy esküvőről készült képeket a számítógépen. Ami tű éles volt a telefon kijelzőjén (tudom hogy ott mindig az) az pixeles volt a monitoron. Aztán megnéztem, hogy mekkora a felbontása és csak 432*960!!!!! Az összes közös kép mehet kukába. Ez mondom képtelenség! Egyszerűen nem tudjuk átállítani. Elvileg ennek a telefonnak van 3 kamerája, egy főkamera, egy mélyélességű meg még valami. Azt nem tudom hogy egyszerre működik-e. Bementünk a fényképező menübe, de kamera kiválasztás nem is volt benne, külön a megapixel sem. A kijelzőn lehet arányt választani, rámentünk 4:3-ra, fullra, meg mindent végigpróbálgattuk, de ugyanaz maradt minden. Valaki tud segíteni?

2020. aug. 1. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]



Honnan vettétek?

2020. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Be van állítva az elülső és hátsó videó beállítása full hd-ra?
2020. aug. 1. 17:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Telenornál vette.
2020. aug. 1. 17:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs, nem kérdés volt hogy be van-e állítva, hanem kijelentés.
2020. aug. 1. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Videóbeállításnak nincs köze a fotó felbontásához


Eleve a telefonon olyan kicsi felbontású képet tárol le?

2020. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rájöttünk, az volt a baj, hogy a messengeren lettek átküldve a képek és úgy lementve a gépre. A telefonról kell közvetlenül kábelen.
2020. aug. 1. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Messenger Viber minden ilyen alkalmazas tomorit
2020. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

432*960?

Az nem "felbontás" hanem "lebontás" a mai sok megapixeles (telefon)kamerával készített képekhez képest... Ezért kerülöm évek óta az összes olyan "szolgáltatást" ami átméretezi/újratömöríti a képe(ke)t. Beleértve a Google saját képmentő "szolgáltatás" -át, a "Google Fotók" -at is, ugyanis sokan inkább engedik az átméretezést/újratömörítést, mintsem feláldozzanak a minőségért tárhelyet...

2020. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Messenger lerontja a minőséget.

Közvetlenül vagy e-mailben kell küldeni a képeket.

2020. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, tanultunk belőle. Mindent közvetlenül gépre mentünk majd. Én eddig a saját fényképezőgépem memória kártyájáról telepítettem közvetlenül a gépemre és jó volt a minőség, csak párom mikor a fényképezőgépvel készít képet azt átküldi nekem messengeren. Ez volt a baj. Azért köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!