Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-et vagy iphone...

Iphone 11-et vagy iphone 13-at érdemes venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 4 éves iphone 8-am van. Mindenképpen 4-5 évre tervezek a következő telefonommal is. Prioritás az ár is, a 11 és a 13 között kereken 100.000 Ft a különbség. Viszont sok időre tervezek vele, ezáltal a 13-mas széria talán értékállóbb lenne. A kérdés az, hogy tud-e annyival többet, mint amennyivel drágább?! A 12-es széria nem játszik, mert az ára majdnem azonos a 13-assal, akkor meg nyilván az újabbat venném.

2021. dec. 4. 13:49
A kérdező szavazást indított:
Iphone 11
Iphone 13
24 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 11-es van. Elégedett vagyok vele. Jó az üzemideje és gyors, legalábbis a Xiaomi telómhoz képest az. Ips panel van benne, de minőségi, szebb mint sok oledes. A 13-as képernyője nyilván minőségibb, de csak akkor tűnik fel, ha egymás mellett van a kettő telefon. Az oled miatt a 13 valamivel vékonyabb, mint a 11. A kamera annyival nem jobb, hogy csak ez miatt megérje a 13, viszont a chip 2 generációval újabb, ami kihat az energiatakarékosságra, teljesítményre. De mint mondtam, a 11 is jól sikerült darab ilyen téren.

Én úgy gondolom, hogy ha nem zavar az oled hiánya és átlagos dolgokra használod a telefont (pl. Netflix, Facebook, internet), akkor a 11 is bőven kiszolgál 4-5 évig. Szerintem ha nem mindig a leggépigényesebb játékok kellenek, akkor az sem lesz problémás. Egyik munkatársam vígan játszik 7-es (!!!) iPhone-nal.

2021. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

13nak jobb a kameraja,jobb az akksija,tovabb lesz tamogatva,max 1 évvel.

Én nem adnék ki érte plusz annyi pénzt.

Nekem 12 van és fele tudasat se hasznalom ki

2021. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!