Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam +iCloud tárhelyet,h...

Vásároltam +iCloud tárhelyet,hogyan tudom ezt összekapcsolni a telefonon lévő tárhely mennyiséggel?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok hogyha nekem van 200 gigabájtnyi tárhelyem akkor ugye a felhőbe kéne hogy fel töltse pl. a fotókat ,mégis ,nem enged a telefon tárhelyénél több fotót feltölteni.

A segítséget előre is köszönöm



2021. dec. 5. 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a beállításokban be van jelölve az iCloud résznél hogy a fotókat mentse ,mégis mikor a számítógépen a 3utools program segítségével szeretnék feltölteni videókat akkor azt írja hogy nincs elég hely miközben 25 giga foglalt a 200-ból és ezen felül applikációkat is leszokott törölni a telefon mert nincs elég hely…
2021. dec. 5. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezen értelmezhető a kérdésed. Ha van 200gb helyed és azzal vagy bejelentkezve ahonnan fel akarsz tölteni dolgokat akkor engednie kellene.

Telefon tárhelye icloudtól nem lesz több, annyit tudsz tenni hogy bepipálod az opciót hogy ha feltöltötte a felhőbe a képet akkor törölje a telefonról.

2021. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alapesetben én is ezt hinném,de az egyik barátomnak 64gb os a telefonja,ő is vásárolt 200 gigabájtnyi tárhelyet,abból már több mint 100 foglalt ,és az összes kép eredeti minőségben van fent a telefonján több mint 30 000 képpel….Megnéztük a beállításokat ,összehasonlítottuk és ugyanúgy van minden beállítva ,ezért nem értem…
2021. dec. 5. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
30k kép tuti nem lehet fent a telefonján, mert 1 kép kb 2mb, nekem a tippem az, hogy szinkronizált neki az icloud és azért van még tárhelye, mig esetlegesen a tiédnek nem volt elég ideje.
2021. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Telefonon: Beállítások -› iCloud beáll(legfelül) -› iCloud -› Fotók -› iCloud Fotók -› BE

Így fogja feltölteni a képeidet. De ezzeh sok idő kell. Tedd töltőre és zárd le. Vagy éjszaka hagy töltőn és szépen felpakolja.

A telefonon nem maradnak teljes méretü képek, ezért csökkent neki az elfoglalt méret.

Az 3utoolos dolgot meg felejtsd el. Nem kell belekacarni feleslegesen vele a feltöltésbe.

2021. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!