Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha mobilszolgáltatás akkor...

Ha mobilszolgáltatás akkor Telekom vagy Telenor?

Figyelt kérdés

Eddig mindig telekomos voltam szeretem is mert mindig van térerőm mindenhol. Hanghívás minőségével is elégedett vagyok, internettel is.

Viszont nézegettem a telenornak a csomagjait és ott tudnék kedvezőbb áron telefonálni és kb ugyanannyi netet kapnék.

Akinek volt tapasztalata mindkettővel, vagy legalább a telenorral annak mik a véleményei róluk? Van mindenhol megfelelő térerő és elég gyors a net ott is?

Mivel 2 kártyás a telefonom ezért mind kettő számom megtartanám, csak akkor ugye értelemszerűen a telekomról lemondanám a szolgáltatásaim és az lenne feltöltős és a telenoros lenne a fő kártya.



2021. dec. 5. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Telekom sokkal jobb lefedettséggel rendelkezik, kedvezőbb és személyre szabhatóbb csomagokkal.

Nekem a Telenorral nincsen jó tapasztalatom, de előfordulhat hogy van olyan aki fordított helyzetben van.

2021. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Telenoros vagyok. Budapesten belül mindenhol jó, a mobilnet is gyors. Vidéken már problémásabb itt-ott de a nagyobb városokban azért használható. Telekomot nem tudom.
2021. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esztergomban és Békéscsabán, illetve Fonyódon a telenor gyakorlatilag használhatatlan, 2 megabitnek már örülni kell


Telekom Esztergomban 180-200 Mbit/sec beltéren.

2021. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!