Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J3 (2016)...

Samsung Galaxy J3 (2016) hálózati zárás feloldása?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy J3 (2016) hálózati zárást hogyan lehet feloldani?

Elvileg függetlenítve lett a telefon, telekomos SIM kártya volt benne eddig, bele tettem egy telenoros sim kártyát ekkor ezt írta ki:

“ A rendszer letiltotta a sim kártya hálózati pin kódját adja meg a sim hálózati puk kódját” ekkor beirtam a telenoros sim kártya puk kódját, de nem fogadta el azt sem.

Aztán bele tettem a rendes telekomos SIM kártyát, amit eddig is használtam, és ugyan ezt írta ki, ennek is beírtam a puk kódját, de ezt sem fogadta el…

Hogyan tudnám feloldani , milyen kóddal, hogy legalább a telekomos kártyával tudjam használni?



2021. dec. 5. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Besétálsz az egyik számodra szimpatikus Telekomba.
2021. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tippem, hogy a készülék nem volt függtlen és most belemerültél a kocsárba.

[link]

2021. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
= mocsárba :)
2021. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!