Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia e51-es mobilrol hogy...

A Nokia e51-es mobilrol hogy lehet a java alkalmazast letorolni, mert el sem inditja, de le sem engedi torolni? Az irja ki eltavolitas sikertelen.

Figyelt kérdés
Amugy jatekrol van szo koszi:)
2008. dec. 13. 19:43
 1/6 yuda ***** válasza:

csak tippelek,hogy gyári játékot akarsz,és azt nem engedi-a többit viszont kellene....


vagy még egy tipp:ha esetleg meg van két helyen nyitva,akkor is előfordul: mobil+ számítógép

2008. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem eredeti alkalmazas en tettem fel es nem engedi megnyitni sem es torolni sem hogy erted a szamitogepen is???? Mi koze van egymashoz???
2008. dec. 14. 17:38
 3/6 yuda ***** válasza:
amikor össze van kapcsolva számítógéppel és ugyanazt indítod a gépen,mint a mobilon-akkor nem lehet törölni,mert mindkettő használja egy időben-valamelyikből olyankor lépj ki-illetve próbáld ki egyikből,vagy másikból külön törölni,mert én már jártam úgy,hogy gépen nem engedte,pedig szokta,de mobilon igen.
2008. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nincs osszekotve es nem engedi! Sajnos :(
2008. dec. 18. 23:42
 5/6 yuda ***** válasza:

Kifogytam az ötletekből:


vagy azt csinálod,hogy nem törődsz vele,mert sok helyet úgysem foglal-kár ezen törnöd magad,vagy bemész egy szervízbe és megkérdezed mi van ilyenkor-nem kell beadnod és szívesen segítenek,mert a beszélgetés még ingyen van...ja és írd be mit mondanak,mert most már kíváncsi lettem a megoldásra!

2008. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat megfogadom a tanacsodat mas is azt monta hogy ne torodjek vele nem lehet letorolni ! Szervizbe peig ezert nem viszem !Koszi a valaszokat:)
2008. dec. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!