Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Poco X3 Pro vagy...

Xiaomi Poco X3 Pro vagy Xiaomi Redmi Note 10 5G-t érné meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

Mindkettő 128 GB-os.


Poco 6 GB RAM, gyorsabb processzorral, magasabb képfrissítéssel (120 Hz).

Redmi csak 4 GB RAM, de tud 5G-t és 13%-kal könnyebb is.


Vajon az 5G mennyire lesz fontos? Legalább 5 évig szeretném használni a telefonomat.


Köszi.


2021. dec. 6. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

"Legalább 5 évig szeretném használni a telefonomat."

A kérdésre nem tudok válaszolni, de ezt felejtsd el.

2021. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mai világban annyira rohamosan és villámgyorsan fejlődik a technika, hogy szerinte 2, nagyon max. 3 évente új telefont kell venni, mert annyira lelassul a készülék, hogy na.

És -tudom, éssel nem kezdünk mondatot, bocsássátok meg nekem ezt - direkt úgy is készítik őket, hogy max. 3 év alatt annyira lelassuljanak, hogy ne azért dobd ki őket, mert neked nagyzási mániád van (akinek az van, az évente, félévente cseréli, de az hülyeség), hanem azért, mert brutálisan belassul, lefagy, megtelik a tárhely, stb.

2021. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Poco:

6 GB RAM jobb, ki tudja mikor lesz itthon 5G.


5 év még talán összejöhet, ha vigyázol az aksira, meg a vége felé csinálsz gyári visszaállítást, de azért az utolsó 1-2 év már nyögvenyelős lesz.


Én 2 évre tervezek valami olcsóbb kínai készülékkel.

2021. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
xiaomi pockot de inkább samut vegyél az megbizhato koreai
2021. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 lassulásra megoldás az xda custom rom
2021. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!