Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ClearPlex fóliánál normális,...

ClearPlex fóliánál normális, hogy olyan hangyás a kép?

Figyelt kérdés
Eddig üvegfólia volt a telefonomon, most azt lecseréltem, mert nem gyártanak mar hozza méretben, de ezzel az uj zselés fóliával minden féle telefonra tudnak fóliát csinálni. Azóta olyan matt, hangyás a kép.Azt mondták, hog, megszárad és jó lesz, de ugyanolyan, mint mikor tegnap felrakták. Zavaró, mert az üvegfóliával tű éles volt a kép, most meg olyan, minrha az egesz maszatos lenne
2021. dec. 7. 20:47
 1/2 anonim válasza:

Megjavult vagy Cseres lett?

Nekem is hangyás a kép és már eltelt 5 óra.

2022. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Felejtsd el a Clear Plex fóliát. Egy rugalmas puha anyag. Annyira dicsérik, mert nincs törés és mint egyébként az üvegfóliánál, üvegszilánk sincs törés esetén.


Valójában szerintem egy iszonyat gagyi anyag, a telefon érintése szerintem botrányos ezzel a fóliával, minden mocskot és újlenyomatot összeszed. Konkrétan a körmöddel belenyomsz a fóliába és pár percig ott marad a nyoma. Ami a legkiábrándítóbb, hogy drága és ennek ellenére folyamatosan elmozdul a fólia. Még hónapok után is mikor már fent van simán tudsz rá hólyagot csinálni szimplán használatból adódóan. És itt nem a felpiszkálásról, feszegetésről beszélek, hanem egy példa mondjuk beleteszed a zsebedbe, vagy végig húzol valamit a telefonodon. Annyira felkapott pedig úgy rossz ahogy van. Új telefon vásárlás alkalmával ezt tették fel nekem és ezért ezeket mind tapasztalatból írom. (alig várom, hogy új fóliát tehessek rá!)


Ezen felűl ha jól tudom Media Mark okospultjaiban is ezt tesznek kérésre a készülékekre. Na én Apple Watchot fóliáztattam ott.

Elég szépnek tűnt bár a széleivel nem voltam megelégedve. Majd kb. 1 hét múlva vásárlás közben konkrétan felgyűrődött a fólia és bement alá minden kosz!!! Utólag vettem észre, mikor levettem otthon.. 1 hét alatt rá kellett volna gyógyulnia legalább annyira hogy ne lehessen mozdítani. Nyilván ha felpiszkálni akarja az ember úgy simán lehet, de hogy így magától csak feljöjjön használat/viselés közben... a vicc kategória.

Visszamentem reklamálni, majd a csávó nem túl kedvesen gariba rakott rá egy újat, ugyanebból a szar silány minőségből. Újabb másfél 7 után ugyanitt tartunk.. jön fel a fólia. Szóval ennél még a Aliról, Sheinról és minden más egyéb oldalról rendelt fólia is ezerszer jobb.

És igen, hozzáteszem mindegyik alkalommal megvártam a 24 órás teljes simulási és száradási időt. Ezalatt én konkrétan nem használtam a készülékeket.

Szóval így vegyen mindenki Clearplex fóliát :))))

Szívesen elbeszélgetnék a gyártóval...

2022. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!