Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb telefon ezek közül?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 14:04
A kérdező szavazást indított:
IPhone 13 Pro Max 256GB
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Xiaomi 11T Pro 256GB
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
heh... S21U-m van és hát nézegettem teszteket az iPhoneval összehasonlítva a youtubeon és bizony erősen elgondolkodtam, hogy váltok. Sosem volt iPhoneonom, de ez az új telefon igen erős és kívánós lett. Sokszor elveri az S21-emet... o.O
2021. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél reklámmentes youtobe-ot ingyen, akarsz torrentezni és harmadik féltől származó alkalmazásokat telepíteni, ingyen letölteni alkalmazásokat akkor válaszd az S21 Ultrát, ha benne vagy az almás rendszerben akkor válaszd az iPhone-t.
2021. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál azokat lehet csinálni iPhoneonon is.
2021. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen de a reklámmentes YouTube fizetős iPhone-on (YouTube prémiummal tűnnek el a reklámok vagy a lite előfizetéssel), androidra meg ott a YouTube Vanced ingyen, semmi reklám és még a háttérben is tud lejátszani zenét, illetve zárolt képernyő melett is. Pl Pixel Dungeon játék fizetős az App store-ban, a Play Store-ban ingyenes erre goldoltam az ingyenes alkalmzásoknál.
2021. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah.. már megbántam hogy leálltam egy droidfannal vitatkozni. Neked van igazad! Mindenben!! :D
2021. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk nem értem hogy nincs valakinek 2000Ft-ja azért hogy elöfizessen a yt-ra. Szóval kedves 2-es és 5-ös, azt remélem tudod hogy ez illegális. Én akár IPhonet, akár mást használnék igyis ugyis elöfizetnék Yt-ra. Egyébként köszi a válaszokat/szavazatokat.
2021. dec. 13. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is illegális hogy a hivatalaos neved helyett mást használsz online, mégsem töri rád a TEK az ajtót :D Egy egyedki kliens miatt nem fog a YouTube beperelni, olyan ez mint a Windows, a legtöbben beaktiválják olcsó szürkepiaci kulcsokkal ami szintén illegális mégsem perel a Microsoft mert nyer igazából Ő is hogy az Ő rendszerét használod :D
2021. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!