Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik telefon...

Ezek közül melyik telefon lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy picit több, mint 2 éves samsungom van, így kézenfekvő, hogy ha android, akkor maradnék a Samsungnál, mert nekem bejött minden szempontból, viszont nagyon rég szeretnék már egy iphonet, csak nem tudom mennyire tetszene az iOS.

2021. szept. 27. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Galaxy A72
Galaxy A52s
iPhone 11
16 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél egy használt réggebbi iPhone-t és le tudod tesztelni hogy milyen az iOS :) Nekem nem jött be, nincs adblock YouTube-on és a böngészőben, nincs NFC olvasás, nincs pl torrent kliens, szerintem röhejes hogy nem lehet bekapcsolni az akkumulátor töltöttségét %-ban mutató megjelenítést. A legtöbb alkalmazás fizetős ami adroidon ingyenes lenne. :D Bár a szoftver letisztult és megbízható, tovább támogatott. Hsználtam egy darabig iPhone 8-at.
2021. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!