Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudják egyenesíteni a...

Ki tudják egyenesíteni a telefonom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy játszottam rajta és annyira fel kurta az agyamat a játék hogy fogtam a telefon alját és tetejét és elkezdtem feszíteni, aminek következtében kicsit fel nyílt a hátlap, és lett egy görbület a telefonomon ha oldalról nézzük. Ja és még püföltem is a kijelzőt az öklömmel, azzal meg azt értem el hogy az LCD-je vízszintesen elfolyt, vagyis van kb 1 centi sáv ami nem ad képet és ott fehér.

Ja meg annyi hogy az ujj lenyomat érzékelő sem működik, azért mert ahogy raktam be a táskám hátsó zsebébe a telefont, nem akart belemenni, én meg nyomtam hogy menjen be és kiderült, úgy szedtem ki a telefont, hogy a fel nyílt hátlapba egy névjegykártya ment közé, és ahogy azt erőltettem a kártya biztos megsértette az ujj lenyomat olvasó szallagkábeljét ki szedte a helyéről. Ezeket szervízbe meg tudják csinálni? Amúgy jó kis telefon, évek óta működik rendesen. Csak ezek a hibái vannak amiket írtam


2021. dec. 8. 15:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Látok rá esélyt hogy megcsinálják viszont az fix hogy egy vagyon lesz! Ennyiből megérné már inkább egy új telefon
2021. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ki tudják egyenesíteni. Csak győzd kifizetni

kijeltő és éintő csere, hátlap csere, ha az ujjlenyomat olvasó kábelének kártyás kínzása során megsérült az alaplap akkor abból is új kell és ha már arra jár a szervizes akkor egy ilyen idős telefonnál egy akksicsere is kellene.

Kb a sim kártya amit nem kell cserélni.

Az adataidat mentsd le hamar, mert az az elfolyt kijelző lehet nem marad úgy és tovább folyik....


Esetleg egy otthoni, olcsó megoldást tudnék javasolni: Kend be disznózsírral és dolb el k. messzire!

2021. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D fa*a hát inkább akkor így marad. Majd ha nem fog működni már a telefon akkor veszek egy újjat.
2021. dec. 8. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Az adataidat akkor is le kéne menteni, amíg még él...
2021. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Karosszáriás húzópadon kiegyengeti. Ki is gletteli és le is fújja színre.
2021. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos kuka.
2021. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, abból hogy el tudtad hajlítani a telefont a tippem az hogy ez egy olcsó készülék, telefon szervizesek nem foglalkoznak ilyenekkel, ők csak alkatrészeket cserélnek 1-1 ritka esetnél alaplapot javítanak arany áron.

Megpróbálatod visszahajlítani, de nem biztos hogy tökéletes lesz, ezen fellül lehet hogy megnyomod az alaplapot és kuka lesz a telefon.

Ujjlenyomatolvasót meg tudják csinálni, de nem biztos hogy így hozzá fognak nyúlni a telefonodhoz

2021. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!