Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kissé meghajlott a telefonom....

Kissé meghajlott a telefonom. Hogyan egyenesítsem ki?

Figyelt kérdés

Zsebben tartom, és valamelyik nap észrevettem, hogy minimálisan meg van hajolva a telefon fém háza, és a kijelző is homorú lett.

Funkcionalitásban egyáltalán nem játszik szerepet, tökéletesen működik a készülék, annyira nem is zavaró, mert én is csak akkor vettem észre, mikor levettem róla a tokot. (Kicsit olyan lett, mint az LG G Flex, persze nem annyira :D)


Mit tehetnék annak érdekében, hogy eltűnjön ez a görbület? Valaki járt már így?


Előre is köszönöm!

(Xiaomi Redmi Note 4)



2017. okt. 10. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Nem kísérteném a sorsot, tuti az újbóli hajlítgatás közben menne szét.
2017. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
79%
Ha jól működik, akkor ne csinálj vele semmit. Amint megpróbálnád visszahajlítani, valószínűleg elpattanna a kijelzője, erre pedig szerintem nincs garanciád, úgyhogy ne kockáztass. Egyébként fogd fel másképp: Van egy egyedi, miniatűr OLED TV-éd.
2017. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!