Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Át lehet másolni egyik készülé...

Át lehet másolni egyik készülékről a másikra? (Youtube prémium)

Figyelt kérdés

Nos, vettem egy úgy telefont, a régin van 390 letöltött zene a yt prémiumban, viszont a letöltött zenéket sehol sem találom. Meg lehet oldani úgy a zenék átmásolását a régi eszközről az újra hogy ne egyesével kelljen az újon letöltögetnem a 390 zenét?

Köszi



2021. dec. 8. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A hivatalos support oldal szerint nincs rá mód és a letöltéseket szinkronizáló funkcióról szóló cikkek is csak azt írták pár éve, hogy kísérleteztek ilyesmivel, de azóta sem valószínű, hogy megvalósították, legalábbis nincs nyoma.
2021. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. dec. 9. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal újból le kell tölteni. Mivel a Youtbe az a programon belül tölti csak le az adott videót / zenét. Így az új telefonba újból le kell töltened. Én legalább is ezt tapasztaltam
2021. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!