Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Redmi Note 10 miért produkál...

A Redmi Note 10 miért produkálja ezeket?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem, örültem is neki, de viszonylag hamar elkezdett megtelni a tárhely, megse lehet nyitni hogy mivel.

Az "egyéb" bővül folyamatosan.

Utánanéztem, rengeteg videó, fórum van a

"Redmi Note 10 remove other files" témában, de igazából egyik sem segített.Legtöbbje clickbait. De jó, elfogadtam hogy most pl nem tudom mi foglal el 20gb ot egyéb alatt

(nem a rendszer, az stimmt, kiírja).


De az már igazán bosszantó, mikor 5. -Jére töltöm le Az 5. Elemet, full hd ban, letölti, jó.


Ártakom SD re, ott is jó, majd fél óra múlva 4,29 marad a 17gigás filmből,és természetesen használhatatlan lesz.


Ha törlök valami alkalmazást, az is rohadt idegesítő hogy nem törli, csak eltűntetni a képernyőről, és minden egyes alkalmazást ki kell keresni a beállítások ban, és ott törli tényleg.


Warez játékot lehetetlen felrakni.


De ez a filmes hiba mi?

Most megpróbálom még a belső tárhelyen hagyni.


Egyedül a kamerája jó, de minden más egy őrület, pl mire megtalálsz valamit, meg tele van egy csomó felesleges, kitörölhetetlen appal.


Vagy random a menübe berak egy reklámot, ilyet se láttam még.


Nem engedélyezem az értesítéseket, de csak jönnek.


Aztán megint kikapcsolom, majd megint jönnek..


Mi van ezzel a telóval?



2021. dec. 9. 03:41
 1/2 A kérdező kommentje:

Meg ott az a seprű ikon is, kb órànként rá lehet bökni, és töröl vagy 500 giga szemetet.

Előző, olcsóbb Huawei -em én semmi gond nem volt, kb havonta tisztitottam ment rajta minden.


Ez valami miner teló', vagy mi ez?!

2021. dec. 9. 03:50
 2/2 A kérdező kommentje:
És Exfat az SD természetesen..
2021. dec. 9. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!