Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan jönnek értesítések?

Folyamatosan jönnek értesítések?

Figyelt kérdés

Folyatosan ilyesmi értesítéseket kapok: Karácsony Gergej hűvös beszólás Orbán felé (igen, így ahogy leírtam, hibákkal együtt)

Nyerj egy Iphone Smartphone 13 Pro Max okostelefon Smartphone okostelefont ingyenes!

A leghűvösebb ajándékok vegye meg


Erről az oldalról jönnek: [link]

És nem tudom eltüntetni az értesítéseket, mert utána a fentiekhez hasonló dolgok jönnek.

Van valami tippetek, mit csináljak? Avast, Malwarebytes, Kaspersky semmit sem látott.



2021. dec. 9. 19:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez biztos egy vírus. Azt ajánlom, mentsd le az adataidat pl felhőbe vagy egy másik eszközre és törölj le minden adatot az eszközödről. Később, ha megvagy vele, próbáld meg újra rátenni az adatokat a mentett helyről. Saját tapasztalatból mondom, nekem bejött.
2021. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sablonválaszom:

A reklámokat alapvetően egy-egy app dobja fel. Esélyes, hogy a böngésző az, nézd meg a beállításaiban a webhely engedélyeket. Ha a reklámot az értesítősávban látod, nyomj hosszan az értesítésre és az android megmutatja, melyik app küldte.

2021. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!