Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nedvességet észlel a telefon,...

Nedvességet észlel a telefon, nem tölthetem és folyamatos értesítéseket kapok. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a5 2017 telefonom azt irja az értesítési sávban felül hogy nedvességet észlelt, győzödjek meg az usb bement vagy a töltő szárazságáról. Bekapcsolt állapotba nem engedi tölteni de ha kikapcsolom akkor tölti. Beszoktam vinni a telefonom fürdésnél a fürdőszobába de nem teszem a vízbe. A polc9n szokott lenni. Talán a meleg víznek a gőzétől lenne így? Mit csináljak vele hogy jó legyen újra?
2017. aug. 11. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne vidd be a fürdőszobába, és hagyd megszáradni.
2017. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Próba: vedd le a hátulját,vedd ki az akkut meg a kártyát,és tedd a napra néhány óráig. remélhetőleg kiszárad,de azért ne hagyd túlmelegedni.
2017. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet levenni a hatlapjat!
2017. aug. 11. 15:50
 4/9 anonim válasza:
Na mi lett vele az enyém most csinálja ugyanazt
2017. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az enyém is elkezdte ugyan ezt csinálni! Tipp?
2018. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Pár napja nekem is ezt írja ki, szinte folyamatosan. De ugyanúgy működik (tölt, stb.), csak nem tűnik el az értesítés.

Ha valakinek van valami tippje, engem is érdekelne!

2018. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi történt végül? Az enyém 2 napja kezdte, és nem engedi tölteni sem. De még víz közelében sem volt ugyhogy nem értem mi történhetett.
2018. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekemis ezt csinálja!(A3 2017) Pedig vizetse látott még!van valami ötlet ??
2018. ápr. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is kellene segítség! Ugyan ez a problémám. Ma kezdte el, és nem engedi tölteni! Víz közelében nem járt. (A5 2017)
2018. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!