Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ha a fülhallga...

Mit lehet tenni ha a fülhallgatómat nem érzékeli a telefon? 16/L

Figyelt kérdés
Már az előző fülhallgatónál is észrevettem, hogy egy ideig írja csak azt ki hogy csatlakoztatva van, aztán lecsatlakozik. Vettem egy újat, annal szintén ez a hiba. Ez már könnyebben csatlakozik, de hiába van csatlakoztatva, nincs hangja. (a fülhallgató teljesen jó, más telefonnal működik) Ilyenkor én tudok vele valamit csinálni? Vagy esetleg szervízbe kéne vinni? És ott tudnak vele valamit csinálni?

2021. dec. 10. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit is mondtál, milyen telefon és milyen fölhallgató?
2021. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj igen, bocsánat a lényeget lehagytam:D

Szóval a telefon Huawei p8 lite, a fülhallgató pedig egy egyszerű Samsung. Én ezt a fülhallgatót használom évek óta(mármint nem ugyanazt csak ezt a márkát) és eddig sosem volt vele semmi baj. Az utolsó is jó volt vagy másfél-két évig, aztán kezdte el ezt.

2021. dec. 10. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Hja hogy Jack csatlakozós.


Ez esetben koszos a csatlakozó a telefonban. Egy fogpiszkálóval ki kell takarítani a sok szöszt belőle óvatosan :)

2021. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom.
2021. dec. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!