Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone akkumulátor maximális...

IPhone akkumulátor maximális kapacitása hány százaléktól számít rossznak?

Figyelt kérdés
Kb. mikortól lehet tapasztalni és mikor lesz szinte használhatatlan a telefon? (még nem volt iPhone-om, azért kérdezem)

2021. dec. 12. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
80
2021. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

80-nál nem lesz használhatatlan.

De ja a 70 alattiakra mondják hogy csereérett.

3-4 év használati szokásoktól függően mire ezt eléred.

Lehet rövidebb is ha napi többször töltöd, mert extrémen használod.

2021. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Modelltől függ, minnél nagyobb az akku kapacitása annál kevésbé okoz problémát. Pl 70% egy SE-nél valszeg random leállásokat fog okozni, míg mondjuk egy XS max nál ez még nem lesz feltétlen probléma, az oka ennek az hogy a kapacitás csökkenésével az akku nem fogja tudni leadni azt a voltszámot amire a procinak szüksége van és ez kisebb akukat jobban érinti.

De igen. 70% körül érdemes elgondolkozni a cserén.

2021. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az SE jelenleg 63%-on van, de nem tapasztaltam semmi leállást vagy bármilyen rendszerhibát. Annyit ír ki a menüben az akksinál hogy szervíz. Gondolom hogy csereérett lett. Youtubeot használva hamarabb merül igaz, de átlag használat mellett kb másfél napot bír még mindíg. De hamarosan kap új akksit mert jó kis telefon ahoz képest hogy 2016-os. Én szeretem.
2021. dec. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!