Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber biztonsági mentését...

Viber biztonsági mentését hogy tudom megtalálni a google drive-on?

Figyelt kérdés
Szeretném lementeni a számítógépemre mielőtt törölném a beszélgetést, de sajnos nem találom. Korábbi verzióknál még lehetett e-mail címre elküldeni, és utána gépen el tudtam olvasni. Sajna ezt az opciót már nem ajálja fel az app.

2021. dec. 13. 04:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogalomzavart érzek.

Nem tudod a mentést olvasni, csak visszaállítást követően. De ahhoz előbb menteni kell. Ha mented, és törlöd az alkalmazásból a beszélgetést, miért akarod mégis a gépre másolni, akkor ne töröld, és ott van egyébként is.

2021. dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lementetted, megnézed a Drive-on hogy ott a mentés. Ha kell, akkor onnan bármikor vissza tudod állítani belőle, és olvasgatni kedvedre.
2021. dec. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Korábban , mikor csináltam ilyen mentést, akkor ezt tömörítve megjött a megadott e-mail címre, és kicsomagolás után el is lehetett olvasni számítógépen. Most elvileg google driveomra menti, csak azon belül hova, vagy milyen néven azt nem tudom. Hogy miért szeretném, hogy meg legyen? Legyen annyi elég, hogy barátnőm és köztem kicsit megromlott a viszony, és most igy nem olyan jó ha folyton ott látom a képét, de bő 2 év beszélgetését sem szeretném elveszíteni.
2021. dec. 13. 07:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem veszted el.

Ha lemented akkor a Drive-on addig ott van amíg nem törlöd onnan.

2021. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó csak ott hol van a mentés? Milyen néven ezt itt a kérdés.
2021. dec. 13. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az a célod hogy átmásold, nem tudod.

A Viber fér hozzá, rejtett.

2021. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 Sajnos ez csak abban az esetben igaz, ha a vibert törlöm, mert ha az adott személlyel a beszélgetést, akkor az elveszik. Volt akinek töröltem, de pár hét után beszéltünk, és a korábbi beszélgetések már nem voltak meg. Ezért lenne jó a drive-ról előszőr lemásolni a gépemre.
2021. dec. 17. 09:12
 8/8 anonim válasza:
Sikerült megoldani végül valahogy? Én is ugyanezzel a problémával küszködöm. :D
2022. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!