Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a lomtárból is...

Messier 64 kérdése:

Hogyan lehet a lomtárból is törölt mappákat, dokumentumokat vissza, szerezni? Valami olyasmire gondolok, hogy biztonsági mentés. De azokat hol lehet megtalálni?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy a C lemezem már baromira tele van ezért a dokumentum mappát átmásoltam a D re, Csakhogy ezt már régebben is megtettem ezért voltak olyan dokumentumok amik már ott voltak, ezért azokat ott hagyta a C Dokumentum mappában , ezeket kitörültem. De mivel a lomtár is a C-n van ezért azt is kiürítettem. Majd kikapcsoltam a gépet és elmentem aludni. Ma bekapcsoltam a gépem és látom ám, hogy nem csak a C-n lévő Dokumentum mappa üres, hanem a D-n lévő is. Hát hülyét kaptam rendesen. A rendszer visszaállítása semmilyen eredményt nem hozott. Van valakinek valami ötlete? Mert sok napi munkám tűnt el

2017. febr. 18. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak programok amik elvileg vissza tudják állítani a törölt fájlokat a merevlemezen, de nem mindig sikerül, olyan 50%-nyi esély van rá.
2017. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Recuva mély vizsgálattal, az a legjobb, ha pendrive-ról futtatod a portable változatát. Amit találsz, azt is penre menteném a helyedben.
2017. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AntZ ***** válasza:

A D:-ről nagy valószínűséggel vissza tudod állítani a recuva programmal. Viszont a C:ről nem valószínű, mert a windows folyamatosan ír-olvas az üres részeken:

[link]

Portable:

[link]

2017. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a Live DVD-t: [link]


Ezen van Recuva is. Kiírod egy DVD-re és erről fog bootolni a gép. Ez egy Windows 10 alapú live lemez és a legjobb amivel eddig találkoztam. Van rajta egy csomó program. A recuva is rajta van és így könnyen futtathatod a C emghajtón is, mivel addig nem onnan fog futni a rendszer, hanem a DVD-ről.

2017. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, intézem a letöltést aztán meglátnuk.
2017. febr. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!