Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás?

Van ilyen alkalmazás?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan alkalmazást ami csak akkor jelez ha például 20%on van a telefonom? Mert mindig elfelejtem megnézni és reggel csak indulás előtt jut eszembe.

Segítségeteket előre is köszi!



2021. dec. 13. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapbeállítás az, hogy 20%-nál jelezze, hogy alacsony az aksi töltöttsége. 15%-nál meg energiatakarékos üzemmódra áll át.
2021. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is alap.
2021. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Android ezt alapból tudja, de szerintem más rendszereken is van ilyen beállítás, hogy jelezzen alacsony töltöttségnél.
2021. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha este töltöre teszed, nem kell nézegetni hány százalékon áll, és alkalmazás sem kell hozzá.
2021. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, este bedugod, nem nehéz.
2021. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az IFTTT ilyen alkalmazás. Beállítod, hogy mi legyen a történés és akkor mi történjen abban az esetben, pl.:töltöttség 20% akkor csipogjon és küldjön értesítést.
2021. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!