Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a valószínűsége annak,h...

Mennyi a valószínűsége annak,hogy tönkremegy emiatt a telefonom?

Figyelt kérdés
Az iPhone 6S-em akkukapacitása hirtelen leesett 79%-ra,és a telefonom a "battery" menüpontban kiírja hogy ideje akkumulátort cseréltetni. Engem különösen nem zavar,nem olyan kibírhatatlanul szörnyű az üzemideje de olvastam hogy egy idő után ha alacsonyabb kapacítással használod az akku elkezd felfújódni és kinyomja a kijelzőt... Iskolába járok,az e-havi zsebpénzemet már el is költöttem,és Januárban is várna rám egy kiadás,így legközelebb Februárban tudnám kicseréltetni. Addig történhet ilyen baj?

2021. dec. 13. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 13.26%
2021. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nálam is a 13.26% jött ki valószínüségnek.

Nem hiszem, hogy történne vele ilyen probléma. Nekem van sokkal régebbi akkum is ami még működik felfújódás nélkül. Az igazán régi legatyásodott akksik szoktak puffadni, vagy a nagyon új, gyári hibások.

Mindenesetre ne hanyagold el az adatmentést, a fontos dolgaidat/képeidet rendszeresen mentsd el, biztos ami biztos. (bár ezt akkuproblémák nélkül is meg kell tenni!)

2021. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Lényegtelen mit mondunk, felfújódhat akkor is ha azt mondjuk hogy nem fog.

És ha várod hogy így legyen, lehet hogy elmarad.

Összességében egyre kevesebb ilyen akkuval találkozni a gyakorlatban.

2021. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!