Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan okosóra, karkötő...

Van olyan okosóra, karkötő ami lázat, vérnyomást és EKG-t is mér egyszerre, de pontosan?

Figyelt kérdés

Az EKG, vernyomas stb pontosan merje.



30,35 ezerig...


Van ilyen?


Essential e66ot taltam e celra de valaki irta hogy az EKG rosszul merte.


Mas orat neztem ott meg a lazmeres hianyzik.



2021. dec. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen órák inkább kb. 80.000-től kezdődnek, ilyen a Samsung galaxy órái közül néhány meg az Apple watchok közül is az újabbak (de ebben most nem vagyok biztos)
2021. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az EKG, vernyomas stb pontosan merje."

Egyik sem olyan pontos, mint a gyógyászati segédeszközök, csodát ne várj ezektől.


"Essential e66ot taltam e celra de valaki irta hogy az EKG rosszul merte."

Idézek a kezelési útmutatójából:

- A vizsgálati eredmény csak tájékoztató jellegű, nem használható orvosi

adatként.

2021. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami valamelyest orvosilag értékelhető adatokat mér, és lehet is rá adni, az biztos nem 30K árban van, hanem 100K és afelett. Ezzel együtt szerintem a vérnyomásmérőt és az EKG-t egyik sem pótolja. Alighanem minden nagyobb városban, megyeszékhelyeken vannak egészségügyi szaküzletek, szakáruházak (Szombathelyen konkrétan tudom is, hogy van a belvárosban és azt is tudom, hogy helyileg egészen pontosan, konkrétan hol), én oda mennék be, és olyat vennék, ami drága, de pontos.

Olcsó húsnak mindig híg a leve.

2021. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az okosórákból inkább az NFC fizetés és a hosszú üzemidő 1 töltéssel hiányoznak, és ezt még drágán is kevés ugorja meg valamiért.
2021. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!