Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone még 2021ben is...

Az iphone még 2021ben is "menő" mobilnak számít?

Figyelt kérdés

Ugye az iphone 4s körüli időkben még státusz szimbólumnak számított az iphone és menő volt az aki tudott venni egyet.

Ez még ma is így van vagy már vannak "menőb" mobilok is (galaxy z foldra vagy z flipre gondolok)


2021. dec. 14. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Haha, nem, senki le se sz.rja 2021-ben.
2021. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Ma az a menő, ha valakinek van tisztességes állása, ápolt normális megjelenésű, és nem kütyük szintjén von le konzekvenciát a másikról.
2021. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Igen, alapvetően szerintem még mindig menő.

Viszont azzal, hogy egy csomó csóró fiatalnak van már, aki aztán 2-3 évig nyögi az Iphone törlesztőt, sokat veszìtett a státusz-szimbólum jellegéből.

A 2012-13-as évek óta amúgy is nagyon felgyorsult a mobil-piac, sokkal több a piaci szereplő és új feature-kal ellátott termékek jönnek ki havonta, sokszor az IPhone-nál sokkal jobb specifikációkkal.

A Samsung, most pl. a flip-phone-ok piacán alkotott nagyot.

2021. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Na ma sem ússzuk meg patália nélkül.....

Én akkor a vasúton dolgoztam elég allja munkakörben és simán vettem egy 4S-t. Nem volt menő, sokunknak olyanja volt. Akkor nem volt érdemes droidod venni, mert hihetetlenül vacakok voltak.

2021. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Az iPhone mint márka nyilván ma is menő, én speciel egy régebbi modellért is simán elcserélném a Huawei Mate 20 Lite-omat, az viszont sajnos tény, hogy az iPhone-ok olyan árban vannak (a túlhype-oltság meg a trendiség, divatosság miatt), amit én telefonért sose adnék, újonnan biztosan nem.
2021. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Mindig tanul valamit az ember.

Ha menő akarok lenni, akkor veszek egy iPhone-t és már kész is?

2021. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem, szerintem pont, hogy kezd ez is az ilyen tucat szintre érni, mikor már mindenkinek ez van. Sm
2021. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Sose volt "menő" max proli körkben státusz szimbólum.
2021. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem, mostanában inkább Androidot veszik az emberek.
2021. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

"Ha menő akarok lenni, akkor veszek egy iPhone-t és már kész is?"

De csak ha az egy iPhone 4S! A 13 Pro Max 1TB már nem menő! :DDD


"hogy kezd ez is az ilyen tucat szintre érni, mikor már mindenkinek ez van."

"Sose volt "menő" max proli körkben státusz szimbólum."

Így van!

Olyan - normális - országokban ahol nem 310 euró a minimálbér mint nálunk hanem 1300 nem számít nagy dolognak 2-3 évente megvenni egy komolyabb telefont.

2021. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!