Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2021-ben Samsung Galaxy S9...

2021-ben Samsung Galaxy S9 Plus vagy iPhone XS?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek mert új telót akarok magamnak venni csak nem tudok dönteni a Galaxy S9 Plus és az iPhone XS között. Melyik éri meg jobban és miért?😞

Nagyon szeretem a Samsungot és az Applet is



2021. dec. 15. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S9 Plus
iPhone XS
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Csakis iPhone☝️
2021. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jó az iPhone is, de például mondjátok el, hogy miben jobb a samsung
2021. dec. 15. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Idén váltottam S10-ről IPhone-ra, szerintem a lehető legjobb döntés volt. a renszer nagyon gördülékenyen fut, eddig még egyszer sem volt egy kicsi bug vagy befagyás sem (bár ez lehet betudható annak, hogy még csak fél éves a készülék). Az elején nekem nehéz volt átszoktom Androidról, olyan átláthatatlannak tűnt az egész, de meg lehet barátkozni vele. Egyetlen hátránya talán az akkumulátor, bár nem vészes, a 12 minimmel (amiben ugye a kisebb aksi van) simán elvagyok egy töltéssel egész nap, úgy hogy csak 80%-ig töltöm.
2021. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Annyit elfelejtettem hozzátenni, hogy szerintem az IPhoneok arcfelismerése (saját tapasztalataim alapján) észrevehetően lassabb mint bármelyik Androidé, ez néha számomra zavaró is. De mindezek ellenére a rendszer kárpótol mindenért, tehát én az IPhonera tenném le a voksom.

2021. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2021. dec. 16. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben már újabbat vennék.
2021. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vehetsz újabbat, akkor apple, mert azt még egy jó ideig támogatni fogják.
2021. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!