Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elszeretném adni az Iphone...

Ha elszeretném adni az Iphone készülékemet de szeretném, hogy az új esetleges vevő kipróbálhassa amikor találkozunk akkor jó ez a megoldás?

Figyelt kérdés
Alaphelyzetbe állítom ezután beaktiválom saját AppleID-vel végül pedig kijelentkezek. Ezenkívül kell még csinálom valamit ha eladom a telefont?

2021. dec. 16. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem kérnék mást,vevő függő.
2021. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell belépned az AppleID-d ba sem, ha kijelentkezték, kikapcsoltad a FindMy-t és visszaállítottad a telefont akkor felállíthatot úgy is a telefont hogy nincs felhasználói fiókhoz kötve.
2021. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt csináld meg:

[link]


"ezután beaktiválom saját AppleID-vel"

Ezt ne csináld meg!

Az elején a beállításokat végig lehet nyomkodni AppleIDba bejelentkezés nélkül is és el lehet jutni a főképernyőig hogy ki lehessen próbálni.

Annyi a történet, hogy míg régebben nem kellett a jelkódot beállítani, most nem tudtam azon a lépésen átmenni... Én most adom el a 8+omat és a 11 Promat és tegnap este ezzel szórakoztam :D

Nem sikerült jelkód beállítása nélkül végigmenni a beállításokon. Mindegy... beállítottam 6 darab nullát, azt be tudja nyomkodni a vevő is. Ha újra meg akarja csinálni a beállításokat, akkor meg visszaállítja megint iTunes-al. De igazából mindent amit az elején kérdez azt később is be lehet állítani később a beállításokban.

2021. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy lehet, hogy egy 400k-ba kerülő telefonon nincs helyesírás-ellenőrző program? Vagy van, csak nem használod?
2021. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!