Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még mit töröljek?

Még mit töröljek?

Figyelt kérdés
xiaomi redmi note 9 pro.A belső tárhelyem 90% ban tele van de már az összes videót letöröltem ami elég sok volt de még mindig 88%-on van!Nem értem!Ha sd kártyát jelölök meg a fájl másolásnál akkor is a belsőre teszi!Most már az sd kártyáról is töröltem mindent de még mindig 88% tele a belső tárhely.Mit csináljak?
2021. dec. 17. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kukát is ürítetted?
2021. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha az SD kártyáról törölsz azzal természetesen a készülék belső tárhelye nem lesz "üresebb". Esetleg az eddig letöltött, de már letörölt alkalmazások hátramaradt hulladékfáljait tudod törölni vagy átnézheted hogy egy-egy appot mikor használtál és ha már ezer éve és az ottani fiókodba bármikor be tudsz jelentkezni, akkor törölheted és ha ismét használnád akkor újra letöltöd. Addig is van szabad tárhelyed.
2021. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fájlkezelő tökéletesen megmutatja, hogy hány százalékban milyen fájlok foglalják a helyet. Azt mondd el mit mutat.
2021. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Viber, Messenger, Facebook, Instagram appokat érdemes megnézni mennyit foglalnak a médiafájljaik. Láttam már 15Gb-re hízott Viber mappát...
2021. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyéb fájlok 31,5g de ezt nem tudom megnézni hogy mi!Ezt lenne jó törölni4
2021. dec. 17. 21:26
 6/6 Laca89 ***** válasza:

Redmi 8A-n hasonló problémám volt és kiderült hogy a baly egy része az hogy felhalmozódott a gyorsítótárazott adat.

Ezt úgy tudod törölni hogy letöltöd a playből az Activity lauchert.

Elindítod és a keresőbe beírod hogy "tárhely" rányosz a tárhelyre és a megjelenő oldalon a "gyorsítótárazott adatok" pontra, ekkor rákérdez hogy törölni akarod e.

Én hetente törlöm és azóta nincs ilyen gondom.

Persze érdemes átnézni az appok média mappáit is mint ahogy az elöttem válaszoló is írta.

2021. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!