Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi okostel-on a Play...

Xiaomi okostel-on a Play áruházban vásároltam basszusgitár hangoló alkalmazást. Hol találom meg a letöltött alkalmazást?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 02:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
megtaláltam, de azt hiszem fizetni kell érte...de azt se tudom, hogy mennyit
2021. dec. 18. 02:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd az okostelefonokat, nem neked való.
2021. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vásároltál, tehát elvileg máf fizettél az alkalmazásért


Ezután ha használod, további költségek merülhetnek fel, bármelyik alkalmazásnál.


Itt viszont MINDIG kiírja, hogy mennyit kellene fizetned (Ha nem is egyből, de ha tovább mész, mielptt fizetsz, létod az összeget)



De még véletlenül se mondd meg, hogy melyik alkalmazásról van szó

2021. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Basszus gitár hangoló. A nevét talán én sem tudom csak az ikonját ismerem fel. A fizetésig még nem jutottam el... Hát most nem tudom hogy ki írta -e, hogy vásároltam, vagy csak én gondoltam.
2021. dec. 19. 08:33
 5/11 A kérdező kommentje:

Közben már az ikonját megtaláltam és amikor használni akartam akkor jöttek be ilyen zavaró dolgok hogy hogyan fizetek meg mit tudom én... Aztán itt leálltam.

annak az okos Tóbiás nak, aki azt írta hogy nem nekem való az okostelefon válaszom, hogy 65 éves vagyok és igenis nagyon jó nekem ez az okostelefon... Nem ismerem minden funkcióját és működését, de nagyon sokat igen és már nagyon furcsa lenne nélküle.... Vagyis nagyon hiányozna.

2021. dec. 19. 08:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a neve nélkül nem tudunk segíteni.


Az ikonja alatt van a neve egyébként.


De lehet, hogy sikerült egy reklámokkal tarkított scammer ("csaló" , "pénzlehúzó") alkalmazást találni.


Én megpróbálnék más, ingyenes hangoló alkalmazást keresni a Play Áruházban.


Esetleg egy hozzáértő (Gyerek, unoka) személyes jelenlétében, segítségével megoldást találni a problémára.

2021. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Da Tuner
2021. dec. 19. 12:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi azt hittem hogy egyszerűbb lesz de így majd akkor igénybe leszek egy telefonos segítséget konkrétan a fiamat aki informatikus.
2021. dec. 19. 13:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én is valami ingyenes hangoló tkerestem volna.... Nem tudom melyikek azok vagy hogy hívják őket
2021. dec. 19. 13:03
 10/11 anonim ***** válasza:

A Playon egy appnál a legelső, hogy megnézed az értékelést, 5 a max és lefelé gyengébb, érdemes 4 pont feletti appokkal foglalkozni. És nézd meg a letöltési számot, ha ez sok (több százezer, akár milliós) és így is jó az app értékelése, az jó. Utána olvass bele a véleményekbe is, ha lenn kinyitod a véleményeket, találsz 1-2 szűrőt.

A fizetéstől nem kell megijedni, egyszerű. Először meg kell adnod fizetési módot, ez lehet pl. Telekom Dominó univerzális egyenleg, bankkártya, stb.

[link]

[link]

[link]

Ajánlom a virtuális bankkártyát, azon csak a vásárlás idejére állítasz be keretet, egyébként mindig nulla a keret, vagyis nem kell azon görcsölni hogy holnapután bármi le fog róla vonni. Ha nincs ilyened, a bankod hamar ad egyet és nem drága. (egyéb internetes fizetéshez is ajánlom a virtuális kártyát, hasznos találmány)

Jellemző, hogy egy appnak van ingyenes verziója, ez kicsit korlátosabb valamely szempontból vagy reklámot tartalmaz, de egyébént normálisan lehet használni. Meg van a fizetős verziója, ahol minden funkció működik és nincs reklám. (hogy értsük világosan: az appban a reklám nem feléd irányuló szemétkedés, hanem a fejlesztés költségeit segíti, persza androidon is van reklámblokkolás) Viszont az appok nem drágák, párszáz Ft, 1-2 ezer Ft, tehát olcsón lehet támogatni a fejlesztők munkáját. Az "Alkalmazáson belüli vásárlás" azt jelenti, hogy a vásárlást magában az appban tudod kezdeményezni, nem a Play oldalon.

2021. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!