Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ha egyből hangpostá...

Mit jelent ha egyből hangpostára kapcsol a telefon?

Figyelt kérdés
Próbáltam hívni valakit de ki se cseng egyszer se, síp sincs csak egyből mondja a nő,hogy a Telekom hangpostája stb. Az illetőnek akit hívtam nyomógombos telefonja van, letilthatta számom vagy azon nem is lehet? De akkor kicsengene egyszer ha le lenne tiltva vagy mi lehet ez? Ha ki lenne kapcsolva a telefonja akkor sípolna. Szerintetek?
2021. dec. 18. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ki van kapcsolva, nincs térerő, vagy foglalt.
2021. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyit agyalni rajta.

Hívd később. Lehet áramszünet (nálunk is elég gyakran van), internet kapcsolat hiba, modem probléma, kicsúszott egy vezeték, akármi, bármi.

"De akkor kicsengene egyszer ha le lenne tiltva "

Ezt honnan álmodtad?

"Ha ki lenne kapcsolva a telefonja akkor sípolna. "

Miért kellene sípolnia, azt magyarázd meg.

2021. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem sípol, mert nem aktív a hangposta szolgáltatás neki, de az átirányítást oda nem kapcsolta ki, ezért üdvözöl a Telekom hangposta, majd ha nem rakod le közben, bemondja, hogy ezen a számon postafiók nem található. Ezt végighallgatni ingyenes. Csak akkor sípol, ha tényleg van postafiók, mert amint abba belekapcsol, már számlázza a percdíjat és ha ezt nem akarod, legyen időd letenni.
2021. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tapasztalataim alapján gondoltam, hogy ha ki van kapcsolva valaki akkor sípol egy hosszút, a tiltásost meg kipróbáltam más telefonról.

De lehet tényleg nincs semmi majd később elérhető lesz, köszi a válaszokat! 🙂

2021. dec. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!