Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vált át hangpostára pár...

Miért vált át hangpostára pár csörgés után a telefonom?

Figyelt kérdés
Jelezték nekem, hogy pár csörgés (max 4-5) után átvált hangpostára a telefonom. Korábban rendesen kicsörgött sokáig, és utána szétkapcsolt, nem jelentkezett hangposta. Ez miért van? Nem állítottam át semmit, nem váltottam díjcsomagot. T-mobile-os vagyok amúgy. Köszi a válaszokat!

2015. szept. 22. 18:45
 1/5 Neuhauser László ***** válasza:
Ellenőrizd, hogy a "nem válaszol" esetén van-e átirányítás, és ha igen, akkor tiltsd le azt
2015. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sony Ericson Xperia mini-m van, a hívásbeállításoknál nincs ilyen opció, hogy "nem válaszol". Hívásátírányítás, híváskorlátozás van csak. Mit tudok tenni? Párszor kicsöng, és már kapcsol is hangpostára. :( Eddig nem volt ez.
2015. szept. 24. 17:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a hívásátirányítás menüben voltak a következők: mindig átirányít (tiltva) átír. ha fogalt (tiltva) átirányítás ha nem válaszol (és meg van adva egy szám) átirányítás ha nem elérhető (szintúgy egy telefonszám) Próbáltam letiltani az utolsó kettőt, de erre azt írja ki hogy a hálózat nem engedi...
2015. szept. 24. 17:45
 4/5 Joc81 válasza:
100%

Sziasztok. Tudom, nem mai a kérdés. Viszont én csak tegnap találkoztam ezzel a problémával (De az sem ma volt :) ). Megoldás:


[link]

2017. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper! :) Nagyon köszi a linket!! (ment a zöld kéz)
2017. szept. 10. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!