Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nézegettem most egy telefont...

Nézegettem most egy telefont és a 4G kiírás jelenti a B20 támogatást?

Figyelt kérdés
Mert tudom ha pl külföldről hoznak telót nem minden telefonban van B20 de ha kiírja mobilnettel a 4G-t akkor azt jelenti van B20?

2021. dec. 18. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem jelenti azt, csak annyit, hogy valamilyen frekin fogja a 4g-t


lehet B20 de lehet más is

2021. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor a B20-at pontosan ,hogy tudom megállapítani?
2021. dec. 18. 23:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Pl. teló műszaki leírásából. Meg lehet találni a támogatott sávokat.
2021. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Fura azt írják indiai de magyar webshopban két év garanciával vásárolt de ami még furább a romról láttam képet miui global stabil rom azt írja de RKFINXM jelzéssel ami indiai de,hogy lehet egyszerre global is meg indiai is?A rendes globalnak RKFMIXM a jelölése


Ennek meg az indiai RKFINXM de mégis felül meg azt írja global

2021. dec. 18. 23:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Az LTE benne van a telefon nevében de tudom az nem fed le minden frekvenciát
2021. dec. 18. 23:54
 6/13 meszike91 ***** válasza:
A B20 a Magyarországon is használt 4g frekvencia. Kérdezd meg a webshopból hogy konkrétan támogatja-e. A nélkül én nem vennék telefont.
2021. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Webshopból vásárolt de nem a webshop árulja hanem aki vette ezt az adatot találtam mellé itt as legördülőben van global meg indiai verzió és alapból a látható indiai van bejelölve [link]

De a képeken igen az indiai rom jelzése van de mégis felette meg mégis miui global stabil van írva.

2021. dec. 19. 01:48
 8/13 anonim ***** válasza:
2021. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nézegettem most egy telefont és a 4G kiírás jelenti a B20 támogatást?"


Nem, azt jelenti,hogy a telefon támogatja a 4G funkciót valamilyen frekvencián. A B20 egy frekvencia sáv, amit LTEre is lehet használni a 800 MHz-es tartományban.


Sokkal egyszerűbb lenne ha leírnád a telefon típusát és akkor talán választ kapnál, hogy milyen hazai frekvenciákat támogat a telefon.

2021. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9/


7 es hozzászólásomban ott van a link és sajnos ott nem írja a B20-at indiaira csak globalra a telóba amit néztem ott a global felírat viszont a rom jelzése indiai.

[link]

a képen is látszik lehet hazai behozó cég rá telepítette a global romot.

2021. dec. 19. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!