Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért emelgetik össze vissza...

Miért emelgetik össze vissza a telefon árakat?

Figyelt kérdés
Az árúkeresőn szoktam nézelődni most néztem egy telefont pár napja és a legolcsóbb helyen 85EFt volt,aztán másnap már 87EFt igaz ingyen szállítás ma meg teljesen más cég van elől de a legolcsóbb ár már 88EFt.

2021. dec. 20. 20:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9/


Nem mindenben érdekel annyira a garancia,telefonban ha gond van én is meg tudom csinálni.Anno vettem egy telefont ismert boltból 2 év hivatalos+1 év bolti gari aztán csődbe ment a bolt gari nuku ráadásul még a gyári gari sem volt igaz,telefonokkal meg nem szokott gondom lenni vettem már anno kínából is.

2021. dec. 20. 23:52
 12/16 anonim ***** válasza:

A kereskedőket csak a haszon érdekli, ünnepek előtt meg az emberek jobban költekeznek, akár drágábban is megvesznek akármit,rekord hasznuk van ilyenkor, miért adná olcsóbban?

Abban egyetértek, hogy össze-vissza áraznak, 2 hete naponta figyelem az árát egy terméknek kíváncsiságból, minden nap más ára van, persze mindig akciós meg oda van írva, hogy x % kedvezmény, de a lényeg, hogy pl. nyáron nem akciósan a felébe került.

2021. dec. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jaja, megy a felakciózás rendesen, elég sok fórumon dobálnak is példákat a jelenség rajongói rá.
2021. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Telefonba, ha gond van megcsinálod? Tehát ha pl alaplapot vagy kijelzőt kell cserélni, fogod magad és otthon megoldod?
2021. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na most már a legolcsóbb ár felment 88EFt-ről 92EFt-re jó kis akciózás tényleg minden már csak a pénzről szól.
2021. dec. 21. 12:50
 16/16 A kérdező kommentje:

14/


Hát az alaplap az lehet bajosabb lenne ha nem tudnék szerezni de kijelzőt bármikor kicserélem csináltam már párat.

2021. dec. 21. 12:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!