Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért emelgetik össze vissza...

Miért emelgetik össze vissza a telefon árakat?

Figyelt kérdés
Az árúkeresőn szoktam nézelődni most néztem egy telefont pár napja és a legolcsóbb helyen 85EFt volt,aztán másnap már 87EFt igaz ingyen szállítás ma meg teljesen más cég van elől de a legolcsóbb ár már 88EFt.

2021. dec. 20. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg import, így gondolom az aktuális euró árfolyam közbeszólhat.
2021. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem,hogy xy mennyiség van raktáron
2021. dec. 20. 21:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem összevissza emelkedik, hanem katonásan fölfelé.
2021. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3/


Mondjuk ja,durva,hogy a teló amit nézek normál áron érne vagy 70EFt-ot de már a min ár 85Eft meg sok helyen meg már száz meg 130EFt mint egy felsőbb kategóriás.

2021. dec. 20. 21:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

130E az felső kategória? Huhh...

Pénteken karcsáyon. Ez megvan? Ezért emelkednek.

2021. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Köszönd a 27 % áfának a nyugati árakat.
2021. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5/


Nem azt mondtam,hogy felső kategória csak felsőbb ,nem ugyan az.Én tudom,hogy karácsony de nem ilyenkor kéne mondjuk akciónak lennie?És akkor majd karácsony után zuhan az ár?Mert azt nem hinném...

2021. dec. 20. 21:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Itt a karácsony ahogy előttem is mondják, ilyenkor mindennek megemelik az árát, mert úgyis megveszik.

Pár éve segítettem egy ismerősnek TV-t venni Székesfehérváron. Itt van két Tesco is, egy a város szélén egy kisebb meg a központban. Ők a bentibe mentek, én meg a kintiben nézelődtem, meg én voltam kocsival. Találtam is egy megfelelőt, ami volt a bentiben is, viszont ott nem lehetett hitelt intézni. Ingáztam a két bolt között, és mire sikerült megfelelő munkáltatóit rendezni amit elfogadtak, ez úgy kb 1 óra, addigra a kinti boltban 15 ezerrel megemelték a TV árát.

2021. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Árukeresőn műszaki cuccot a legolcsóbb helyről, himi-humi boltban venni nem túl szerencsés, mert szinte biztosan bukod a garanciát. Egy ilyen aluljárós gsm boltban a büdös életben nem fogod behajtani a garanciát, a gyártó meg elküld a francba (kivéve apple) hogy itt akarod pl. a svéd piacos, áfacsalt telód javíttatni.
2021. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8/


Ez azért szemétség régen még voltak akciók pont ünnepre,hogy több vásárló legyen emlékszem monitort vettem és jóval olcsóbban sikerült megvásárolnom.

2021. dec. 20. 23:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!