Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Pixel 6 (8GB os verzió)...

Google Pixel 6 (8GB os verzió) vagy Samsung Galaxy z flip 3?

Figyelt kérdés

Na szóval új telo vasarlasa elott vagyok mivel sajnos a mostani telomnak betort a kijelzoje és mivel már amugyis regi inkább lecsérelem egy újra.


Olyan telot szeretnék ami visszonylag sokáig kitart és eddig ez 2 tetszik de nem tudok dönteni a flip 3 tetszik h hajlítható ami nagyon egyedi telová teszi és nem fordul meg ugye miden ember kezében


A pixelben tetszik a gyári droid és a google támogatás


Ti melyiket választanátok?



2021. dec. 21. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Gondolom ez a kérdező vagy. Vedd a flip 3-t, ha dobálod a konyhában csukott állapotban jobban védve van, mint a pixel 6.

2021. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pixel 6 mondanám.
2021. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is Pixel 6.

Ugyanis ha hosszú távra szeretnél telefont, akkor nem hiszem, hogy a hajlítható kijelzős lenne jó, ugyanis egy idő után el fog fáradni az anyag a hajlítás mentén, és csúnya lesz.

2021. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
200 000 hajlításra van hitelesítve a Z Flip kijelzője. Ez napi 100(!) nyitás-csukás esetén is kb. 5,5 évnyi élettartamot jelent. Én a Flip 3-at használom nagy elégedettséggel, rá szavazok. :)
2021. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha lány vagy, akkor a Flip, ha fiú, akkor a Pixel.
2021. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megindokolnád h a flip miert való lanyoknak?
2021. dec. 28. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kell a hajlíthatóság akkor Z Flip különben pedig a Pixel. A legjobb egy hajlítható Pixel lenne :D
2022. jan. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A flipet azzal reklámozták, hogy belefér a lányok zsebébe, ez is az egyetlen jó tulajdonsága annak, hogy hajlítható. Összehajtva sokkal kényelmetlenebb egy férfi zsebében, mint kihajtva, nagyon nyom.
2022. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!