Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert ismeretlen számról...

Miert ismeretlen számról kapják meg az smsemet az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémam, hogy vásároltam egy simkartyát Ausztriban. Be van aktiválva tudnak is hivni, engem is tudnak hivni. De amikor én a magyar ismerőseimnek sms-t küldök akkor nem az én ausztriai mobilszámomról kapjak meg az sms-et hanem valami ismeretlen magyar mobilszamról, de az sms-szövege nem változik csak hogy ismeretlen magyar szamról kapják meg és mindig más ismeretlen szamról és nem az én külföldi ausztriai szamomról. Esetleg van ötletetek miert van ez?

2021. dec. 21. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szolgáltató gyanús, így olcsóbb neki :D
2021. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hát pay as you go kártya, én töltöm fel és az én pénzem fogy és nem előfizus.
2021. dec. 21. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert a szolgáltatód SMS Gateway-en keresztül küldi el az üzenetet. Nyílván így olcsóbb.

Nem tudsz mit tenni, ha zavar, akkor szolgáltatót kell váltanod. Persze nincs rá garancia, hogy a másik szolgáltató nem-e alkalmazza ugyan ezt a megoldást.

2021. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!