Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely telefonok használhatók...

Mely telefonok használhatók gmail postafiók nélkül és mindenféle google alkalmazás nélkül?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minden telefon használható zeke nélkül. Senki nem mondta, hogy kötelező gmailt, google playt, youtube-t hasonlót használnod.


Huawei/Honor ezeken azt hiszem viszont alapból nincs is semmilyen google alkalmazás gyárilag még a tavalyi balhé miatt.

2021. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden telefon használható ezek nélkül.

Amikre szükséged van alkalmazásokat pedig beszerezheted apk csomagokból.

2021. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen az eddigieket. Nagyon nem értek az okostelefonokhoz, alkalmazásokhoz. Úgy emlékszem, hogy tavaly, amikor elkezdtem üzembe helyezni a telefont, akkor mindenképpen gmail postafiókot kért. Próbáltam úgy is, hogy nem adtam meg, de akkor egyszerűen nem tudtam tovább haladni a készülék elindításával.


A családtagjaim sem tudják ezeket a dolgokat, így tőlük nem tudok ilyenről informálódni.


Redmi note 9 telefonról van szó.

2021. dec. 22. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy buta-telefont, azzal nem lesz ilyen gondod
2021. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
iPhonehoz nem kell google fiók
2021. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4. Internetezéshez használom az okostelefont, mert sok könyv elérhető, valamint gyakran használok különböző nyelvű szótárakat is online. Ezekhez nem megfelelő a hagyományos telefon.


#5. Az iPhonehoz milyen postafiók szükséges?

2021. dec. 22. 12:31
 7/11 A kérdező kommentje:

Valaki meg tudja írni, hogy hogyan tudnám használni ezt a telefont (Redmi note 9) gmail nélkül?


Azt értem, hogy vannak más alkalmazás áruházak (a play store-on kívül) és onnan le tudok tölteni alkalmazásokat, az rendben van, azt talán meg tudom csinálni.

Ezeket már nézegettem régebben.

2021. dec. 22. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a Google-lel?
2021. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt is megcsinálhatod, hogy az első lépéseknél belépsz egy Google fiókba, és aztán kijelentkezel belőle.
2021. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"#5. Az iPhonehoz milyen postafiók szükséges?"

Használható akár fiók nélkül is, csak akkor appokat nem lehet letölteni rá.

Viszont teljesen googlementesen is haználható, mert az Apple saját fiókját - az AppleID-t - kell hozzá létrehozni.

2021. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!